Hadičky na stáčení

Hadičky s podélně žebrovanou vnitřní stěnou a elastickým nástavcem opatřeným zaškrcovacím klipem

Vnitřní stěna hadičky je tvarována tak, že po její délce probíhají vystupující žebra, která i v případě přitlačení nebo přehnutí hadičky zabraňují jejímu úplnému zaškrcení a umožňují v kanálcích mezi žebry nadále proudit dopravovanému médiu (kapalině nebo plynu). Hadička má vnitřní průměr10 mm v místech mezi žebry a vnější průměr 12 mm. Je opatřena velmi elastickým nástavcem, určeným k zasouvání do nádob a lahví. Na tomto nástavci je navlečen uzavírací klip, který lze jednoduchým stiskem prstů ruky v níž je hadička uchopena, uzavřít i otevřít ve chvíli, kdy je nástavec ještě zasunut do nalévacího otvoru, takže nedochází k rozlévání tekutiny. Klip spolehlivě uzavírá nástavec hadičky, takže výpustný otvor při přendávání koncovky z nádoby do nádoby není třeba ucpávat prstem.

Hadičky jsou dodávány stočené do kruhu v délkách 1,5 m, 2 m, 2,5 m a 3 m a zabalené ve smršťovací folii, opatřené kruhovou etiketou se všemi potřebnými údaji pro pultový prodej. Ve skupinovém balení je 20 kusů. Při požadavku na 300 a více kusů můžeme hadičky vyrobit i v jiných délkách anebo barevně tónované.
 

Hadičky s hladkou vnitřní stěnou

Jedná se o klasické PVC hadičky s vnitřním průměrem 10 mm a sílou stěny 1,5 mm (tj. vnější průměr je 13 mm).
Hadičky jsou dodávány stočené do kruhu v délkách 1,5 m, 2 m, 2,5 m a 3 m a zabalené ve smršťovací folii, opatřené kruhovou etiketou se všemi potřebnými údaji pro pultový prodej. Ve skupinovém balení je 20 kusů.

 

 

 

Tyto hadičky mohou spotřebitelé, výrobní firmy s nevelkou spotřebou i maloobchodní prodejci zakoupit v široké škále délek i barev v našem partnerském internetovém obchodě České plasty.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023