INTRISTIE – vázací pásky s drátem

Tvarovací vázací pásky typu twistband patří k velmi oblíbeným drobným univerzálním vázacím prostředkům a používají se ke stahování a svazkování kabelů, vodičů a elektrošňůr, ke svazování drobných předmětů nebo k uzavírání sáčků, pytlů a jiných obalů. Vázací pásky jsou užívány také jako tvarovací součást obličejových roušek a dalších ochranných prostředků. Tyto vázací prostředky mají rovněž široké uplatnění v dílnách i domácnostech při upevňování drobných předmětů, uzavírání sáčků, svazování matek, nářadí apod.

Univerzálnost využití vázacích pásků typu twistband je prakticky neomezená všude tam, kde je potřeba něco snadno a rychle přivázat, svázat, upevnit. Jejich významnou výhodou je snadná manipulace při zavazování i rozvazování včetně možnosti opakovaného použití a šetrnost vůči svazovanému předmětu, do něhož se díky svému tvaru nezařezávají. Zároveň se jedná o cenově mimořádně výhodný vazací prostředek.

Barevná porvedení

Vázací pásky vyrábíme v barvách bílá, černá, modrá, žlutá, zelená a červená. Jiné barvy lze vyrobit po individuální domluvě, avšak nejméně v množství technologického minima.

Vázací pásky vyrábíme s jedním nebo dvěma drátky, a to v následujícíh rozměrech:
INTRISTIE

Rozměry pásků v mm:

průměr drátu průměr opláštění drátu šířka pásku
1 x 0,43 0,70 3,20
1 x 0,43 0,80 3,50
1 x 0,50 1,10 3,40
INTRISTIE TWIN

Rozměry pásků v mm:

průměr drátu průměr opláštění drátu šířka pásku
2 x 0,43 0,80 3,40
2 x 0,43 0,80 5,40

 

 

Tvarovací vázací pásky se hodí nejen pro svazování, ale například také do roušek, kde se díky své ohebnosti dají vytvarovat do potřebné podoby. 

Vázací pásky INTRISTIE mohou spotřebitelé, výrobní firmy s nevelkou spotřebou i maloobchodní prodejci zakoupit v široké škále délek i barev v našem partnerském internetovém obchodě České plasty.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023