INTRISLINE POLYAMICORD EXTRA a STANDARD

Vysokopevnostní šňůry se silonovým lankem jsou určeny pro použití s vysokými nároky na pevnost proti přetržení. Vnitřní výztuž, která určuje nosnost šňůry, tj. pevnost proti přetržení, je tvořena velmi kvalitním kordovým polyamidovým lankem, určeným pro snášení velké tahové zátěže. Toto lanko má pevnost proti přetržení 850 N (cca 85 kg). Potah, který určuje životnost šňůry, je z průhledného měkčeného PVC. Jeho síla umožňuje odolávat vnějším vlivům tak, aby poměr mezi pevností a životností šňůry byl pro koncového spotřebitele výhodný.

Tyto šňůry jsou zejména vhodné do vnitřního prostředí a do pohyblivých sušáků prádla (např. lodžiové sušáky, stahovací koupelnové sušáky, otočné zahradní sušáky).

Šňůra na prádlo POLYAMICORD STANDARD

Průhledný potah umožňuje každému se na první pohled přesvědčit, že šňůra obsahuje skutečné silonové lanko, tj. navzájem zákrutovaná (splétaná) vlákna.


Šňůra na prádlo POLYAMICORD EXTRA

I u této šňůry průhledný potah umožňuje se snadno přesvědčit, že šňůra obsahuje skutečné ocelové lanko, tj. navzájem zákrutovaná (splétaná) vlákna. Oproti šňůře STANDARD je zde zvýšená tloušťka potahu, což výrazně zvětšuje odolnost vůči povětrnostním vlivům, a tím prodlužuje životnost šňůry. Tyto šňůry nejen hodně udrží, ale také dlouho vydrží.

Uživatelské provedení

Šňůry vyrábíme v barvách čirá, žlutá, červená, modrá, oranžová, zelená, fialová a délkách 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m, 40 m, 50 m, 60 m. Jsou navíjeny do kotoučků, což minimalizuje vliv tvarové paměti.

Šňůry dodáváme barevně nadružené ve skupinových baleních:

STANDARD

10 m  až 40 m = 25 ks, 50 m a 60 m = 10 ks.
Počty kusů ve skupinových baleních lze po dohodě upravit dle požadavku.
Rovněž šňůry dodáváme i ve velkých návinech na cívkách v délách 750 m.

EXTRA

10 m  až 30 m = 25 ks, 40vm a 60vm = 10 ks.
Počty kusů ve skupinových baleních lze po dohodě upravit dle požadavku.
Rovněž šňůry dodáváme i ve velkých návinech na cívkách v délách 600 m.

 

 

Šňůry INTRISLINE POLYAMICORD EXTRA a STANDARD mohou spotřebitelé, výrobní firmy s nevelkou spotřebou i maloobchodní prodejci zakoupit v široké škále délek i barev v našem partnerském internetovém obchodu České plasty.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023