INTRISLINE STEELCORD EXTRA a STANDARD

Vysokopevnostní šňůry na prádlo s ocelovým lankem jsou určeny pro použití s vysokými nároky na pevnost proti přetržení. Vnitřní výztuž, která určuje nosnost šňůry, tj. pevnost proti přetržení, je tvořena velmi kvalitním kordovým HT ocelovým lankem svhustým a tuhým zákrutem, určeným pro snášení velké tahové zátěže, jehož mez pevnosti pro přetržení je 1v760 N (176 kg). Potah, který určuje životnost šňůry, je z průhledného měkčeného PVC. Jeho síla umožňuje odolávat povětrnostním vlivům tak, aby poměr mezi pevností a životností šňůry byl pro koncového spotřebitele výhodný. 

Šňůra na prádlo STEELCORD STANDARD 

Průhledný potah umožňuje každému se na první pohled přesvědčit, že šňůra obsahuje skutečné ocelové lanko, tj. navzájem zákrutované (splétané) ocelové dráty.


 Šňůra na prádlo STEELCORD EXTRA

I u této šňůry průhledný potah umožňuje se snadno přesvědčit, že šňůra obsahuje skutečné ocelové lanko, tj. navzájem zákrutované (splétané) ocelové dráty. Oproti šňůře STANDARD je zde zvýšená tloušťka potahu, což výrazně zvětšuje odolnost vůči povětrnostním vlivům, a tím prodlužuje životnost šňůry. Tyto šňůry nejen hodně udrží, ale také dlouho vydrží.

Šňůry na prádlo STANDARD a EXTRA CLIP

Vzhledem k tuhosti lanka bývá nesnadné u této šňůry vytvářet uzlíky, je balení šňůry doplněno o dvě pozinkované lanové svorky pro snadnější a spolehlivější uvázání. A proč zrovna dvě svorky? Protože ať jsme dělali co dělali, vždy nakonec měla šňůra konce dva.

Uživatelské provedení

Šňůry vyrábíme v barvách čirá, žlutá, červená, modrá, oranžová, zelená, fialová a délkách 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m, 40 m, 50 m, 60 m. Jsou navíjeny do kotoučků, což minimalizuje vliv tvarové paměti a předchází nežádoucím ohybovým deformacím zákrutů lanka (tzv. koníkům).

Šňůry dodáváme barevně nadružené ve skupinových baleních:

STANDARD

10 m  až 40 m = 25 ks, 50 m a 60 m = 10 ks.
Počty kusů ve skupinových baleních lze po dohodě upravit dle požadavku.
Rovněž šňůry dodáváme i ve velkých návinech na cívkách v délkách 750 m.

EXTRA

10 m  až 30vm = 25 ks, 40 m a 60 m = 10 ks.
Počty kusů ve skupinových baleních lze po dohodě upravit dle požadavku.
Rovněž šňůry dodáváme i ve velkých návinech na cívkách v délkách 450 m.

 

 

Šňůry INTRISLINE STEELCORD EXTRA a STANDARD mohou spotřebitelé, výrobní firmy s nevelkou spotřebou i maloobchodní prodejci zakoupit v široké škále délek i barev v našem partnerském internetovém obchodu České plasty.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023