Šňůry do sušáků

Šňůry do sušáků prádla mají značný vliv na dobrou funkčnost sušák a kvalitu sušení. U každého sušáku na prádlo je nutno časem obnovit šňůrovou výplň, ale k tomu, aby výplet dobře plnil svou úlohu, je potřeba použít vhodný druh šňůry a zároveň nedělenou šňůru s dlouhou metráží.

Pro snadné řešení této potřeby je možnost si vybrat: vysokopevnostní šňůry do sušáků řady INTRISLINE AIRER

                                                                                           klasické šnůry do sušáků řady ECONOMIC

INTRISLINE AIRER STANDARD a EXTRA s ocelovým lankem

Vysokopevnostní šňůry na prádlo s ocelovým lankem jsou určeny pro použití s vysokými nároky na pevnost proti přetržení. Vnitřní výztuž, která určuje nosnost šňůry, tj. pevnost proti přetržení, je tvořena velmi kvalitním kordovým HT ocelovým lankem s hustým a tuhým zákrutem, určeným pro snášení velké tahové zátěže, jehož mez pevnosti pro přetržení je 1 760 N (176 kg). Potah, který určuje životnost šňůry, je z průhledného měkčeného PVC. 

Oproti šňůře STANDARD má šňůra EXTRA zvýšená tloušťka potahu, což výrazně zvětšuje odolnost vůči povětrnostním vlivům, a tím prodlužuje životnost šňůry.

 

INTRISLINE AIRER STANDARD a EXTRA se silonovým lankem

Vnitřní výztuž, která určuje nosnost šňůry, tj. pevnost proti přetržení, je tvořena velmi kvalitním kordovým polyamidovým lankem, určeným pro snášení velké tahové zátěže. Toto lanko má pevnost proti přetržení 850 N (cca 85 kg). Potah, který určuje životnost šňůry, je z průhledného měkčeného PVC. 

Oproti šňůře STANDARD má šňůra EXTRA zvýšená tloušťka potahu, což výrazně zvětšuje odolnost vůči povětrnostním vlivům, a tím prodlužuje životnost šňůry.

 

 

Vzhledem k tuhosti lanka bývá nesnadné u této šňůry vytvářet uzlíky, je balení šňůry doplněno o dvě pozinkované lanové svorky pro snadnější a spolehlivější uvázání.

 

 

ECONOMIC s ocelovým lankem

Nosné jádro u těchto sňůr je tvořeno ocelovým pomosazeným lankem (navzájem zákrutované (splétané) HT ocelové dráty), dávajícím šňůrám pevnost proti přetržení 880 N (cca 88 kg). Potah je tvořen průhledným měkčeným PVC, které je prosto těžkých kovů a dalších škodlivých látek. Zároveň umožňuje se na první pohled přesvědčit, že šňůra skutešně ocelové lanko obsahuje.

 

 

ECONOMIC s multitexovým silonovým lankem

I u této šňůry průhledný potah umožňuje se snadno přesvědčit, že lanko ve šňůře je tvořeno vzájemně zákrutovanými vlákny kombinujícími vysokopevnostní polyamid a polypropylen. Pojmenování multitex označuje, že lanko obsahuje na metr délky velké množství zákrutů a že se tedy jedná o pevný materiál s velmi dobrou nosností. Pevnost lanka proti přetržení je 560 N (cca 56 kg). 

 

 

Uživatelská provedení:

Šňůry vyrábíme v barvách čirá, žlutá, červená, modrá, oranžová, zelená, fialová a délkách 50 m, 52 m, 60 m, 63 m a u typu STANDARD i 100 m

Šňůry dodáváme barevně nadružené ve skupinových baleních u typu INTRISLINE po 10 kusech a ECONOMIC po 30 kusech.

 

 

 

Šňůry do sušáku mohou spotřebitelé, výrobní firmy s nevelkou spotřebou i maloobchodní prodejci zakoupit v široké škále délek i barev v našem partnerském internetovém obchodu České plasty.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023