INTRIS ECONOMIC

Šňůry na prádlo INTRIS ECONOMIC jsou určeny pro běžné použí s obvyklými nároky na pevnost a životnost šňůr. Vnitřní výztuž, která určuje nosnost šňůry, tj. pevnost proti přetržení, je tvořena velmi kvalitními materiály, určenými pro snášení velké tahové zátěže. Potah, který určuje životnost šňůry, je z průhledného měkčeného PVC, které je prosto těžkých kovů a dalších škodlivých látek. Jeho síla umožňuje odolávat povětrnostním vlivům tak, aby poměr mezi pevností a životností šňůry a levnou cenou byl pro koncového spotřebitele výhodný.

Šňůry s ocelovým lankem

Nosné jádro u těchto sňůr je tvořeno ocelovým pomosazeným lankem (navzájem zákrutované (splétané) HT ocelové dráty), dávajícím šňůrám pevnost proti přetržení 880 N (cca 88 kg). Potah je tvořen průhledným měkčeným PVC, které je prosto těžkých kovů a dalších škodlivých látek. Zároveň umožňuje se na první pohled přesvědčit, že šňůra skutešně ocelové lanko obsahuje. Tyto šňůry se vyznačují velmi příznivou pořizovací cenou.

Šňůry s multitexovým lankem

I u této šňůry průhledný potah umožňuje se snadno přesvědčit, že lanko ve šňůře je tvořeno vzájemně zákrutovanými vlákny kombinujícími vysokopevnostní polyamid a polypropylen. Pojmenování multitex označuje, že lanko obsahuje na metr délky velké množství zákrutů a že se tedy jedná o pevný materiál s velmi dobrou nosností. Pevnost lanka proti přetržení je 560 N (cca 56 kg). 

Uživatelské provedení

Šňůry vyrábíme v barvách čirá, žlutá, červená, modrá, oranžová, zelená, fialová a délkách 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m, 40 m, 50 m, 60 m. Jsou navíjeny do kotoučků, což minimalizuje vliv tvarové paměti a u šňůr s ocelovým lankem předchází nežádoucím ohybovým deformacím zákrutů lanka (tzv. koníkům).

Šňůry dodáváme barevně nadružené ve skupinových baleních:
10 m = 70 ks, 15 m = 60 ks, 20 m = 50 ks, 25 m = 40 ks, 30 m = 40 ks, 40 m = 30 ks, 50 m = 30 ks, 60 m = 30 ks.
Počty kusů ve skupinových baleních lze po dohodě upravit dle požadavku.
Rovněž šňůry dodáváme i ve velkých návinech na cívkách v délách 1000 m u ocelového lanka a 900 m u silonového multitexového lanka.

Šňůry INTRIS ECONOMIC mohou spotřebitelé, výrobní firmy s nevelkou spotřebou i maloobchodní prodejci zakoupit v široké škále délek i barev v našem partnerském internetovém obchodu České plasty.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023